16.03.2020

Vážení zákazníci,

chápeme, že aktuální situace a nejistota přináší řadu otazníků, jelikož je mnoho z nás zasaženo opatřeními zamezujícími šíření COVID-19.

Situace se týká i společností RENGL v České republice, v Polsku i na Slovensku, kdy výlep plakátů především pro Vás, pořadatele kulturních, sportovních a společenských akcí, se prakticky zastavil. Obdobně je tomu u provozovatelů kamenných obchodů, klubů, barů a restaurací. Situace má také vliv na Vaši práci a podnikání, stejně tak i na práci našich lidí v terénu i v kancelářích. Přesto se usilovně denně včetně víkendů snažíme, abychom mohli dále fungovat a překlenout toto složité období.

V souvislosti s opatřeními vydanými vládami České republiky, Polska a Slovenska si Vás dovolujeme informovat o dočasných změnách, které u nás s účinností od 16.3.2020 nastaly. Provoz kanceláří Liberec, Brno i Wroclaw je sice omezen, ale není přerušen. Sídlo společnosti v Liberci je otevřeno denně od 8:00 do 15:00. Kancelář Brno je otevřena pouze v pondělí 9:00 - 15:00 a v pátek od 9:00 - 17:00. Kancelář Wroclaw je otevřena pouze ve čtvrtek od 9:00 do 15:00 a v pátek od 9:00 do 17:00.

Některá sběrná místa pro příjem objednávek jsou s ohledem na aktuální omezení zcela uzavřena. Pokud byste rádi využili našich služeb, prosím, volejte nám na linku zákaznického servisu 485110298, 485113936 nebo 603468414 nebo nám napište. Pokud to bude možné, dohodneme způsob předání plakátů a Vaši objednávku výlepu plakátů rádi zrealizujeme.

Jsme Vám stále k dispozici na telefonu i emailu. Někteří z nás pracují v kanceláři, někteří z domova. 

Ze zkušeností posledních dnů víme, že se může situace změnit ze dne na den. Sledujeme a reagujeme na aktuální dění. Denně komunikujeme a řešíme, jak nejlépe postupovat, abychom mohli pokračovat ve výlepu plakátů až znovu začnete pořádat sportovní, kulturní a další společenské akce a otevřete své obchody.

Pokud máte otázky, s důvěrou se na nás obraťte.

Přeji Vám vše dobré a pevné zdraví.

Jaroslav Rengl, jednatel RENGL s.r.o.

Postup pro storno objednávek
Foto ke článku