• Praha:
    Při příjezdu po dálnici směrem od Prahy minete po Vaší levé ruce nákupní centrum NISA, pak čerpací stanici OMV a projedete tunelem. Z dálnice směrem od Prahy sjedete na druhém sjezdu za tunelem – sjezd na nákupní centrum GLOBUS, jeďte pravým odbočovacím pruhem a přijedete na kruhový objezd, který projeďte jakoby rovně, tj. směr OBI a Pavlovice.
  • Děčín, Česká Lípa
    Při příjezdu směrem z České Lípy a Děčína odbočte na prvním sjezdu z dálnice tj. sjezd na nákupní centrum GLOBUS. Projeďte kruhový objezd a odbočte jakoby vlevo (tj. podjedete dálnici). Následný kruhový objezd projeďte jakoby rovně, tj. směr OBI a Pavlovice.
  • Dále společně:
    Po projetí kruhových objezdů minete po pravé ruce hotel Valdštejn, dále asi po 300 metrech po levé straně minete OBI a zároveň po pravé straně supermarket Lidl. Pokračujte rovně. Světelnou křižovatkou projedete rovně a tento směr budete držet až po pravé straně minete prodejnu automobilů SUBARU. Na konci paneláku po levé ruce odbočte vlevo (velká křižovatka bez semaforů) a pokračujte přes most.
  • Mírným stoupáním pravotočivou zatáčkou budete vlevo míjet několik řadových domků, vpravo garáže, autobusovou zastávku a pak pojedete podél dlouhého paneláku tzv.„hokejka“, který budete mít po pravé ruce. Celý tento panelák minete a na jeho konci je křižovatka s přechodem pro chodce. Po levé ruce je hospoda GuruGuru, vlevo proti Vám přes křižovatku prodejna kol Specialized. Na této křižovatce odbočte vpravo.
  • Následně první doleva je zákaz vjezdu a druhá odbočka doleva je již Zákopnická ulice. Odbočte sem a jeďte rovně. Po levé ruce minete hospodu Píšťalka. Vpravo je oranžová vila – sídlo společnosti RENGL. Vítáme Vás! Parkování je možné zdarma na ulici nebo, pokud je volno, na našem parkovišti za domem – pozor na úzký vjezd!