Děkujeme za Váš zájem o práci ve společnosti RENGL. Prosíme, vyberte si z níže uvedeného seznamu pozici, která vás zajímá a vyplňte krátký osobní dotazník. Následně Vás budeme kontaktovat.

Výlep plakátů - Lipník nad Bečvou

Hledáme spolehlivého, zodpovědného a fyzicky zdatného pracovníka pro vylepování plakátů na oficiálních plakátovacích plochách v Lipníku nad Bečvou. Jedná se dlouhodobou brigádu, nikoli o jednorázový přivýdělek.

... podrobné informace

Výlep plakátů - Vlašim

V současné době hledáme pracovníka pro výlep plakátů a strhávání nelegálního výlepu ve Vlašimi. Výlep plakátů a strhávání nelegálního výlepu se tu provádí 1x týdně a to v neděli. Lepič má na starosti 14 plakátovacích ploch. Funguje to tak, že v pátek odpoledne si na našem sběrovém místě přímo ve Vlašimi vyzvednete plakáty i s písemnými instrukcemi pro jejich výlep, jako jsou počty, termíny apod. Tyto plakáty pak následně v neděli vylepíte na určené plakátovací plochy. Odměna za práci je úkolová, měsíčně se pohybuje přibližně okolo 1.800- 2.000,-. Dále proplácíme náhrady za ujeté kilometry, poštovné a případné další výdaje.

Je důležité vědět, že výlep plakátů sice není fyzicky příliš namáhavý, ale na druhou stranu se vylepuje téměř za každého počasí - ať je teplo nebo zima. Výjimkou jsou pouze extrémní bouřky nebo vichřice.

... podrobné informace

Výlep plakátů - Český Těšín

Hledáme spolehlivého, zodpovědného a fyzicky zdatného pracovníka pro vylepování plakátů na oficiálních plakátovacích plochách v Českém Těšíně. Jedná se dlouhodobou brigádu, nikoli o jednorázový přivýdělek.

... podrobné informace

Výlep plakátů - Žďár nad Sázavou

Hledáme spolehlivého, zodpovědného a fyzicky zdatného pracovníka pro vylepování plakátů na oficiálních plakátovacích plochách ve Žďáru nad Sázavou. Jedná se o dlouhodobou brigádu, nikoli o jednorázový přivýdělek!

... podrobné informace

Výlep plakátů a strhávání nelegálního výlepu - Hlučín

Hledáme spolehlivého, zodpovědného a fyzicky zdatného pracovníka pro vylepování plakátů na oficiálních plakátovacích plochách v Hlučíně. Jedná se o dlouhodobou brigádu, nikoli o jednorázový přivýdělek!

... podrobné informace

Výlep plakátů - Jičín (dlouhodobá brigáda)

Hledáme spolehlivého, zodpovědného a fyzicky zdatného pracovníka pro vylepování plakátů na oficiálních plakátovacích plochách a strhávání nelegálního výlepu v určených lokalitách v Jičíně. Jedná se dlouhodobou brigádu, nikoli o jednorázový přivýdělek.

... podrobné informace

Výlep plakátů - Opava

Hledáme spolehlivého, zodpovědného a fyzicky zdatného pracovníka pro vylepování plakátů na oficiálních plakátovacích plochách a strhávání nelegálního výlepu v určených lokalitách v Opavě. Jedná se o dlouhodobou brigádu, nikoli o jednorázový přivýdělek!

... podrobné informace

Výlep plakátů a strhávání nelegálního výlepu - Nový Jičín

Hledáme spolehlivého, zodpovědného a fyzicky zdatného pracovníka pro vylepování plakátů na oficiálních plakátovacích plochách v Novém Jičíně. Jedná se dlouhodobou brigádu, nikoli o jednorázový přivýdělek.

... podrobné informace

Výlep plakátů a strhávání nelegálního výlepu - Kladno

Hledáme spolehlivého, zodpovědného a fyzicky zdatného pracovníka pro vylepování plakátů na oficiálních plakátovacích plochách a strhávání nelegálního výlepu v určených lokalitách v Kladně. Jedná se o dlouhodobou brigádu, nikoli o jednorázový přivýdělek!

... podrobné informace

Výlep plakátů a strhávání nelegálního výlepu - Plzeň

Hledáme spolehlivého, zodpovědného a fyzicky zdatného pracovníka pro vylepování plakátů na oficiálních plakátovacích plochách v Plzni. Jedná se dlouhodobou brigádu, nikoli o jednorázový přivýdělek!

... podrobné informace

Výlep plakátů a strhávání nelegálního výlepu - Olomouc

Hledáme spolehlivého, zodpovědného a fyzicky zdatného pracovníka pro vylepování plakátů na oficiálních plakátovacích plochách v Olomouci.  Jedná se dlouhodobou brigádu, nikoli o jednorázový přivýdělek.

... podrobné informace

Výlep plakátů a strhávání nelegálního výlepu - Znojmo

Hledáme spolehlivého, zodpovědného a fyzicky zdatného pracovníka pro vylepování plakátů na oficiálních plakátovacích plochách ve Znojmě. Jedná se dlouhodobou brigádu, nikoli o jednorázový přivýdělek.

... podrobné informace

Výlep plakátů a strhávání nelegálního výlepu- Prachatice

Hledáme spolehlivého, zodpovědného a fyzicky zdatného pracovníka pro vylepování plakátů na oficiálních plakátovacích plochách a strhávání nelegálního výlepu v Prachaticích. Jedná se o dlouhodobou brigádu, nikoli o jednorázový přivýdělek!

... podrobné informace

Výlep plakátů a strhávání nelegálního výlepu - Jihlava

Hledáme spolehlivého, zodpovědného a fyzicky zdatného pracovníka pro vylepování plakátů na oficiálních plakátovacích plochách strhávání černého výlepu v určených lokalitách v Jihlavě. Jedná se dlouhodobou brigádu, nikoli o jednorázový přivýdělek.

... podrobné informace

ADMINISTRATIVNÍ VÝPOMOC - dlouhodobá brigáda

Pro naši libereckou kancelář hledáme vhodnou kandidátku na pozici
ADMINISTRATIVNÍ VÝPOMOC - dlouhodobou brigádu

Náplň práce:
- administrativní práce na PC

- zpracování a zadávání dat z výkazů a přijatých objednávek do databáze

- kontrola údajů ve výkazech, archivace dokumentů

- práce s internetem a tabulkami

... podrobné informace

Výlep plakátů a strhávání nelegálního výlepu - Brno

Hledáme spolehlivého, zodpovědného a fyzicky zdatného pracovníka pro vylepování plakátů na oficiálních plakátovacích plochách v Brně. Jedná se dlouhodobou brigádu, nikoli o jednorázový přivýdělek!

... podrobné informace

Výlep plakátů a strhávání nelegálního výlepu - Louny

Hledáme spolehlivého, zodpovědného a fyzicky zdatného pracovníka pro vylepování plakátů na oficiálních plakátovacích plochách v Lounech. Jedná se dlouhodobou brigádu, nikoli o jednorázový přivýdělek.

... podrobné informace

Pracovník technického oddělení/výstavba plakátovacích ploch

Pro doplnění týmu technického oddělení společnosti hledáme vhodného kandidáta na pozici "Pracovník technického oddělení/výstavba plakátovacích ploch".

... podrobné informace

Asistentka

Pro doplnění týmu hledáme vhodného kandidáta na pozici Asistentka.

... podrobné informace

Výlep plakátů - Turnov

Hledáme spolehlivého, zodpovědného a fyzicky zdatného pracovníka pro vylepování plakátů na oficiálních plakátovacích plochách v Turnově. Jedná se o dlouhodobou brigádu, nikoli o jednorázový přivýdělek!

... podrobné informace

Chcete u nás pracovat a nenašli jste pracovní pozici, která Vás zajímá?

Pošlete své kontaktní údaje, zařadíme Vás do evidence zájemců. Stačí vyplnit    jednoduchý dotazník.