Děkujeme za Váš zájem o práci ve společnosti RENGL. Prosíme, vyberte si z níže uvedeného seznamu pozici, která vás zajímá a vyplňte krátký osobní dotazník. Následně Vás budeme kontaktovat.

Výlep plakátů a strhávání nelegálního výlepu - Světlá, Ledeč nad Sázavou

Hledáme spolehlivého, zodpovědného a fyzicky zdatného pracovníka pro vylepování plakátů na oficiálních plakátovacích plochách a strhávání nelegálního výlepu v určených lokalitách v Ledči a Světlé nad Sázavou. Jedná se o dlouhodobou brigádu, nikoli o jednorázový přivýdělek!

... podrobné informace

Výlep plakátů a strhávání nelegálního výlepu - Kladno

Hledáme spolehlivého, zodpovědného a fyzicky zdatného pracovníka pro vylepování plakátů na oficiálních plakátovacích plochách a strhávání nelegálního výlepu v určených lokalitách v Kladně. Jedná se o dlouhodobou brigádu, nikoli o jednorázový přivýdělek!

... podrobné informace

Výlep plakátů - Ostrava

Hledáme spolehlivého, zodpovědného a fyzicky zdatného pracovníka pro vylepování plakátů na oficiálních plakátovacích plochách v Ostravě. Jedná se dlouhodobou brigádu, nikoli o jednorázový přivýdělek.

... podrobné informace

Výlep plakátů a strhávání nelegálního výlepu - Hradec Králové

Hledáme spolehlivého, zodpovědného a fyzicky zdatného pracovníka pro vylepování plakátů na oficiálních plakátovacích plochách a strhávání černého výlepu v určených lokalitách v Hradci Králové. Jedná se dlouhodobou brigádu, nikoli o jednorázový přivýdělek!

... podrobné informace

Pracovník oddělení výstavby a údržby plakátovacích ploch

Pro doplnění týmu technického oddělení společnosti hledáme nového kolegu nebo kolegyni na pozici "Pracovník oddělení výstavby a údržby plakátovacích ploch".

 

... podrobné informace

Výlep plakátů a strhávání nelegálního výlepu - Rakovník

Hledáme spolehlivého, zodpovědného a fyzicky zdatného pracovníka pro vylepování plakátů na oficiálních plakátovacích plochách a strhávání černého výlepu v určených lokalitách v Rakovníku. Jedná se o dlouhodobou brigádu, nikoli o jednorázový přivýdělek!

... podrobné informace

Výlep plakátů a strhávání nelegálního výlepu - Chomutov

Hledáme spolehlivého, zodpovědného a fyzicky zdatného pracovníka pro vylepování plakátů na oficiálních plakátovacích plochách a strhávání nelegálního výlepu v určených lokalitách v Chomutově. Jedná se o dlouhodobou brigádu, nikoli o jednorázový přivýdělek

... podrobné informace

Výlep plakátů a strhávání nelegálního výlepu - Plzeň

Hledáme spolehlivého, zodpovědného a fyzicky zdatného pracovníka pro vylepování plakátů na oficiálních plakátovacích plochách v Plzni. Jedná se dlouhodobou brigádu, nikoli o jednorázový přivýdělek!

... podrobné informace

Výlep plakátů a strhávání nelegálního výlepu - Jindřichův Hradec

Hledáme spolehlivého, zodpovědného a fyzicky zdatného pracovníka pro vylepování plakátů na oficiálních plakátovacích plochách v Jidřichově Hradci. Jedná se o dlouhodobou brigádu, nikoli o jednorázový přivýdělek!

... podrobné informace

Výlep plakátů a strhávání nelegálního výlepu - Hlučín

Hledáme spolehlivého, zodpovědného a fyzicky zdatného pracovníka pro vylepování plakátů na oficiálních plakátovacích plochách v Hlučíně. Jedná se o dlouhodobou brigádu, nikoli o jednorázový přivýdělek!

... podrobné informace

Administrativní a organizační pracovník s polštinou

Pro doplnění týmu hledáme vhodného kandidáta na pozici Administrativní a organizační pracovník s polštinou.

... podrobné informace

Výlep plakátů a strhávání nelegálního výlepu - Nový Jičín

Hledáme spolehlivého, zodpovědného a fyzicky zdatného pracovníka pro vylepování plakátů na oficiálních plakátovacích plochách v Novém Jičíně. Jedná se dlouhodobou brigádu, nikoli o jednorázový přivýdělek.

... podrobné informace

Výlep plakátů - Český Krumlov

Hledáme spolehlivého, zodpovědného a fyzicky zdatného pracovníka pro vylepování plakátů na oficiálních plakátovacích plochách v Českém Krumlově. Jedná se dlouhodobou brigádu, nikoli o jednorázový přivýdělek.

... podrobné informace

Výlep plakátů - Český Brod

Hledáme spolehlivého, zodpovědného a fyzicky zdatného pracovníka pro vylepování plakátů a strhávání nelegálního výlepu v určených lokalitách na oficiálních plakátovacích plochách v Českém Brodě. Jedná se dlouhodobou brigádu, nikoli o jednorázový přivýdělek.

... podrobné informace

Výlep plakátů a strhávání nelegálního výlepu - Frýdek-Místek

Hledáme spolehlivého, zodpovědného a fyzicky zdatného pracovníka pro vylepování plakátů na oficiálních plakátovacích plochách a strhávání černého výlepu v určených lokalitách ve Frýdku - Místku. Jedná se o dlouhodobou brigádu, nikoli o jednorázový přivýdělek!

... podrobné informace

Výlep plakátů a strhávání nelegálního výlepu - Liberec

Hledáme spolehlivého, zodpovědného a fyzicky zdatného pracovníka pro vylepování plakátů na oficiálních plakátovacích plochách a strhávání nelegálního výlepu v určených lokalitách v Liberci. Jedná se dlouhodobou brigádu, nikoli o jednorázový přivýdělek.

... podrobné informace

Výlep plakátů - Poděbrady

Hledáme spolehlivého, zodpovědného a fyzicky zdatného pracovníka pro vylepování plakátů na oficiálních plakátovacích plochách v Poděbradech. Jedná se o dlouhodobou brigádu, nikoli o jednorázový přivýdělek!

... podrobné informace

Asistentka se slovenštinou

Pro doplnění týmu hledáme vhodného kandidáta na pozici asistentka se slovenštinou.

... podrobné informace

Výlep plakátů a strhávání nelegálního výlepu - Jihlava

Hledáme spolehlivého, zodpovědného a fyzicky zdatného pracovníka pro vylepování plakátů na oficiálních plakátovacích plochách strhávání černého výlepu v určených lokalitách v Jihlavě. Jedná se dlouhodobou brigádu, nikoli o jednorázový přivýdělek.

... podrobné informace

Výlep plakátů - Mladá Boleslav

Hledáme spolehlivého, zodpovědného a fyzicky zdatného pracovníka pro vylepování plakátů na oficiálních plakátovacích plochách v Mladé Boleslavi. Jedná se o dlouhodobou brigádu, nikoli o jednorázový přivýdělek!

... podrobné informace

Výlep plakátů a strhávání nelegálního výlepu - Brno

Hledáme spolehlivého, zodpovědného a fyzicky zdatného pracovníka pro vylepování plakátů na oficiálních plakátovacích plochách v Brně. Jedná se dlouhodobou brigádu, nikoli o jednorázový přivýdělek!

... podrobné informace

Výlep plakátů - Turnov

Hledáme spolehlivého, zodpovědného a fyzicky zdatného pracovníka pro vylepování plakátů na oficiálních plakátovacích plochách v Turnově. Jedná se o dlouhodobou brigádu, nikoli o jednorázový přivýdělek!

... podrobné informace

Chcete u nás pracovat a nenašli jste pracovní pozici, která Vás zajímá?

Pošlete své kontaktní údaje, zařadíme Vás do evidence zájemců. Stačí vyplnit    jednoduchý dotazník.