Děkujeme za Váš zájem o práci ve společnosti RENGL. Prosíme, vyberte si z níže uvedeného seznamu pozici, která vás zajímá a vyplňte krátký osobní dotazník. Následně Vás budeme kontaktovat.

Výlep plakátů a strhávání nelegálního výlepu - Nový Jičín

Hledáme spolehlivého, zodpovědného a fyzicky zdatného pracovníka pro vylepování plakátů na oficiálních plakátovacích plochách v Novém Jičíně. Jedná se dlouhodobou brigádu, nikoli o jednorázový přivýdělek.

... podrobné informace

Výlep plakátů a strhávání nelegálního výlepu - Kladno

Hledáme spolehlivého, zodpovědného a fyzicky zdatného pracovníka pro vylepování plakátů na oficiálních plakátovacích plochách a strhávání nelegálního výlepu v určených lokalitách v Kladně. Jedná se o dlouhodobou brigádu, nikoli o jednorázový přivýdělek!

... podrobné informace

Výlep plakátů - Doksy

Hledáme spolehlivého, zodpovědného a fyzicky zdatného pracovníka pro vylepování plakátů na oficiálních plakátovacích plochách v Doksech. Jedná se dlouhodobou brigádu, nikoli o jednorázový přivýdělek.

... podrobné informace

Výlep plakátů a strhávání nelegálního výlepu - Plzeň

Hledáme spolehlivého, zodpovědného a fyzicky zdatného pracovníka pro vylepování plakátů na oficiálních plakátovacích plochách v Plzni. Jedná se dlouhodobou brigádu, nikoli o jednorázový přivýdělek!

... podrobné informace

Výlep plakátů a strhávání nelegálního výlepu - Olomouc

Hledáme spolehlivého, zodpovědného a fyzicky zdatného pracovníka pro vylepování plakátů na oficiálních plakátovacích plochách v Olomouci.  Jedná se dlouhodobou brigádu, nikoli o jednorázový přivýdělek.

... podrobné informace

Výlep plakátů a strhávání nelegálního výlepu - Znojmo

Hledáme spolehlivého, zodpovědného a fyzicky zdatného pracovníka pro vylepování plakátů na oficiálních plakátovacích plochách ve Znojmě. Jedná se dlouhodobou brigádu, nikoli o jednorázový přivýdělek.

... podrobné informace

Výlep plakátů a strhávání nelegálního výlepu- Prachatice

Hledáme spolehlivého, zodpovědného a fyzicky zdatného pracovníka pro vylepování plakátů na oficiálních plakátovacích plochách a strhávání nelegálního výlepu v Prachaticích. Jedná se o dlouhodobou brigádu, nikoli o jednorázový přivýdělek!

... podrobné informace

Výlep plakátů - Český Brod

Hledáme spolehlivého, zodpovědného a fyzicky zdatného pracovníka pro vylepování plakátů a strhávání nelegálního výlepu v určených lokalitách na oficiálních plakátovacích plochách v Českém Brodě. Jedná se dlouhodobou brigádu, nikoli o jednorázový přivýdělek.

... podrobné informace

Výlep plakátů - Bohumín

Hledáme spolehlivého, zodpovědného a fyzicky zdatného pracovníka pro vylepování plakátů a strhávání nelegálního výlepu v určených lokalitách na oficiálních plakátovacích plochách v Bohumíně. Jedná se dlouhodobou brigádu, nikoli o jednorázový přivýdělek.

... podrobné informace

Výlep plakátů a strhávání nelegálního výlepu - Frýdek-Místek

Hledáme spolehlivého, zodpovědného a fyzicky zdatného pracovníka pro vylepování plakátů na oficiálních plakátovacích plochách a strhávání černého výlepu v určených lokalitách ve Frýdku - Místku. Jedná se o dlouhodobou brigádu, nikoli o jednorázový přivýdělek!

... podrobné informace

Výlep plakátů a strhávání nelegálního výlepu - Liberec

Hledáme spolehlivého, zodpovědného a fyzicky zdatného pracovníka pro vylepování plakátů na oficiálních plakátovacích plochách a strhávání nelegálního výlepu v určených lokalitách v Liberci. Jedná se dlouhodobou brigádu, nikoli o jednorázový přivýdělek.

... podrobné informace

Výlep plakátů - Poděbrady

Hledáme spolehlivého, zodpovědného a fyzicky zdatného pracovníka pro vylepování plakátů na oficiálních plakátovacích plochách v Poděbradech. Jedná se o dlouhodobou brigádu, nikoli o jednorázový přivýdělek!

... podrobné informace

Nabídka práce - Teamleader

V současné době hledáme vhodného uchazeče na pozici: TEAMLEADER.

 

... podrobné informace

Asistentka se slovenštinou

Pro doplnění týmu hledáme vhodného kandidáta na pozici asistentka se slovenštinou.

... podrobné informace

Výlep plakátů a strhávání nelegálního výlepu - Jihlava

Hledáme spolehlivého, zodpovědného a fyzicky zdatného pracovníka pro vylepování plakátů na oficiálních plakátovacích plochách strhávání černého výlepu v určených lokalitách v Jihlavě. Jedná se dlouhodobou brigádu, nikoli o jednorázový přivýdělek.

... podrobné informace

Pracovník technického oddělení/výstavba plakátovacích ploch

Pro doplnění týmu technického oddělení společnosti hledáme vhodného kandidáta na pozici "Pracovník technického oddělení/výstavba plakátovacích ploch".

... podrobné informace

Asistentka

Pro doplnění týmu hledáme vhodného kandidáta na pozici Asistentka.

... podrobné informace

Chcete u nás pracovat a nenašli jste pracovní pozici, která Vás zajímá?

Pošlete své kontaktní údaje, zařadíme Vás do evidence zájemců. Stačí vyplnit    jednoduchý dotazník.