Děkujeme za Váš zájem o práci ve společnosti RENGL. Prosíme, vyberte si z níže uvedeného seznamu pozici, která vás zajímá a vyplňte krátký osobní dotazník. Následně Vás budeme kontaktovat.

Výlep plakátů a strhávání nelegálního výlepu - Jablonec nad Nisou

Hledáme spolehlivého, zodpovědného a fyzicky zdatného pracovníka pro vylepování plakátů na oficiálních plakátovacích plochách a strhávání nelegálního výlepu v určených lokalitách v Jablonci nad Nisou. Jedná se dlouhodobou brigádu, nikoli o jednorázový přivýdělek.

... podrobné informace

Výlep plakátů a strhávání nelegálního výlepu - Třinec

Hledáme spolehlivého, zodpovědného a fyzicky zdatného pracovníka pro vylepování plakátů na oficiálních plakátovacích plochách v Třinci. Jedná se dlouhodobou brigádu, nikoli o jednorázový přivýdělek.

... podrobné informace

Výlep plakátů - Kroměříž

Hledáme spolehlivého, zodpovědného a fyzicky zdatného pracovníka pro vylepování plakátů na oficiálních plakátovacích plochách v Kroměříži. Jedná se dlouhodobou brigádu, nikoli o jednorázový přivýdělek!

... podrobné informace

Výlep plakátů a strhávání nelegálního výlepu - Chomutov

Hledáme spolehlivého, zodpovědného a fyzicky zdatného pracovníka pro vylepování plakátů na oficiálních plakátovacích plochách a strhávání nelegálního výlepu v určených lokalitách v Chomutově. Jedná se o dlouhodobou brigádu, nikoli o jednorázový přivýdělek

... podrobné informace

Výlep plakátů a strhávání nelegálního výlepu - Orlová

Hledáme spolehlivého, zodpovědného a fyzicky zdatného pracovníka pro vylepování plakátů na oficiálních plakátovacích plochách a strhávání nelegálního výlepu v určených lokalitách v Orlové. Jedná se dlouhodobou brigádu, nikoli o jednorázový přivýdělek.

... podrobné informace

Výlep plakátů a strhávání nelegálního výlepu - Plzeň

Hledáme spolehlivého, zodpovědného a fyzicky zdatného pracovníka pro vylepování plakátů na oficiálních plakátovacích plochách v Plzni. Jedná se dlouhodobou brigádu, nikoli o jednorázový přivýdělek!

... podrobné informace

Výlep plakátů - Hrádek nad Nisou

Hledáme spolehlivého, zodpovědného a fyzicky zdatného pracovníka pro vylepování plakátů na oficiálních plakátovacích plochách v Hrádku nad Nisou. Jedná se dlouhodobou brigádu, nikoli o jednorázový přivýdělek.

... podrobné informace

Výlep plakátů a strhávání nelegálního výlepu- Vyškov

Hledáme spolehlivého, zodpovědného a fyzicky zdatného pracovníka pro vylepování plakátů na oficiálních plakátovacích plochách ve Vyškově a strhávání nelegálně vylepených plakátů na místech, která nejsou pro výlepu určena. Jedná se o dlouhodobou brigádu, nikoli o jednorázový přivýdělek!

... podrobné informace

Výlep plakátů a strhávání nelegálního výlepu - Velké Meziříčí

Hledáme spolehlivého, zodpovědného a fyzicky zdatného pracovníka pro vylepování plakátů na oficiálních plakátovacích plochách a strhávání nelegálního výlepu v určených lokalitách ve Velkém Meziříčí. Jedná se dlouhodobou brigádu, nikoli o jednorázový přivýdělek.

... podrobné informace

Výlep plakátů a strhávání nelegálního výlepu - Jindřichův Hradec

Hledáme spolehlivého, zodpovědného a fyzicky zdatného pracovníka pro vylepování plakátů na oficiálních plakátovacích plochách v Jidřichově Hradci. Jedná se o dlouhodobou brigádu, nikoli o jednorázový přivýdělek!

... podrobné informace

KOORDINÁTOR/KA

Pro doplnění týmu hledáme vhodného kandidáta na pozici KOORDINÁTOR/KA.

... podrobné informace

Výlep plakátů - Lipník nad Bečvou

Hledáme spolehlivého, zodpovědného a fyzicky zdatného pracovníka pro vylepování plakátů na oficiálních plakátovacích plochách v Lipníku nad Bečvou. Jedná se dlouhodobou brigádu, nikoli o jednorázový přivýdělek.

... podrobné informace

Výlep plakátů - Český Těšín

Hledáme spolehlivého, zodpovědného a fyzicky zdatného pracovníka pro vylepování plakátů na oficiálních plakátovacích plochách v Českém Těšíně. Jedná se dlouhodobou brigádu, nikoli o jednorázový přivýdělek.

... podrobné informace

Výlep plakátů - Jičín (dlouhodobá brigáda)

Hledáme spolehlivého, zodpovědného a fyzicky zdatného pracovníka pro vylepování plakátů na oficiálních plakátovacích plochách a strhávání nelegálního výlepu v určených lokalitách v Jičíně. Jedná se dlouhodobou brigádu, nikoli o jednorázový přivýdělek.

... podrobné informace

Administrativní a organizační pracovník s polštinou

Pro doplnění týmu hledáme vhodného kandidáta na pozici Administrativní a organizační pracovník s polštinou.

... podrobné informace

Výlep plakátů a strhávání nelegálního výlepu - Nový Jičín

Hledáme spolehlivého, zodpovědného a fyzicky zdatného pracovníka pro vylepování plakátů na oficiálních plakátovacích plochách v Novém Jičíně. Jedná se dlouhodobou brigádu, nikoli o jednorázový přivýdělek.

... podrobné informace

Výlep plakátů a strhávání nelegálního výlepu - Olomouc

Hledáme spolehlivého, zodpovědného a fyzicky zdatného pracovníka pro vylepování plakátů na oficiálních plakátovacích plochách v Olomouci.  Jedná se dlouhodobou brigádu, nikoli o jednorázový přivýdělek.

... podrobné informace

Výlep plakátů - Český Krumlov

Hledáme spolehlivého, zodpovědného a fyzicky zdatného pracovníka pro vylepování plakátů na oficiálních plakátovacích plochách v Českém Krumlově. Jedná se dlouhodobou brigádu, nikoli o jednorázový přivýdělek.

... podrobné informace

Výlep plakátů a strhávání nelegálního výlepu- Prachatice

Hledáme spolehlivého, zodpovědného a fyzicky zdatného pracovníka pro vylepování plakátů na oficiálních plakátovacích plochách a strhávání nelegálního výlepu v Prachaticích. Jedná se o dlouhodobou brigádu, nikoli o jednorázový přivýdělek!

... podrobné informace

Výlep plakátů a strhávání nelegálního výlepu - Frýdek-Místek

Hledáme spolehlivého, zodpovědného a fyzicky zdatného pracovníka pro vylepování plakátů na oficiálních plakátovacích plochách a strhávání černého výlepu v určených lokalitách ve Frýdku - Místku. Jedná se o dlouhodobou brigádu, nikoli o jednorázový přivýdělek!

... podrobné informace

Výlep plakátů a strhávání nelegálního výlepu - Liberec

Hledáme spolehlivého, zodpovědného a fyzicky zdatného pracovníka pro vylepování plakátů na oficiálních plakátovacích plochách a strhávání nelegálního výlepu v určených lokalitách v Liberci. Jedná se dlouhodobou brigádu, nikoli o jednorázový přivýdělek.

... podrobné informace

Asistentka se slovenštinou

Pro doplnění týmu hledáme vhodného kandidáta na pozici asistentka se slovenštinou.

... podrobné informace

Výlep plakátů a strhávání nelegálního výlepu - Jihlava

Hledáme spolehlivého, zodpovědného a fyzicky zdatného pracovníka pro vylepování plakátů na oficiálních plakátovacích plochách strhávání černého výlepu v určených lokalitách v Jihlavě. Jedná se dlouhodobou brigádu, nikoli o jednorázový přivýdělek.

... podrobné informace

Výlep plakátů a strhávání nelegálního výlepu - Brno

Hledáme spolehlivého, zodpovědného a fyzicky zdatného pracovníka pro vylepování plakátů na oficiálních plakátovacích plochách v Brně. Jedná se dlouhodobou brigádu, nikoli o jednorázový přivýdělek!

... podrobné informace

Výlep plakátů a strhávání nelegálního výlepu - Žatec

Hledáme spolehlivého, zodpovědného a fyzicky zdatného pracovníka pro vylepování plakátů na oficiálních plakátovacích plochách a strhávání černého výlepu v Žatci. Jedná se dlouhodobou brigádu, nikoli o jednorázový přivýdělek.

... podrobné informace

Chcete u nás pracovat a nenašli jste pracovní pozici, která Vás zajímá?

Pošlete své kontaktní údaje, zařadíme Vás do evidence zájemců. Stačí vyplnit    jednoduchý dotazník.