thumb
24.7.2014
Brno Černovice

V Brně Černovicích jsme instalovali osm nových plakátovacích ploch, které jsou k dispozici pro vaše kampaně. Celkem v Brně provozujeme více než 400 plakátovacích ploch rozmístěných prakticky na celém území města včetně centra i sídlišť.

thumb
24.6.2014
Posilujeme v České Lípě!

V České Lípě jsme uvedli do provozu 4 nové plakátovací plochy v areálu Českolipské nemocnice . Vedle nabídky 14 stávajících plakátovacích ploch umístěných na území města se tak jedná o další atraktivní možnost pro umístění Vašich plakátů. V České Lípě je tak nyní k dispozici pro Vaše kampaně 18 plakátovacích ploch!

 

thumb
16.6.2014
Řekni to BIGSHOCKEM!

Kampaň pro značku BIGSHOCK realizujeme v červnu v Brně, Ostravě a Plzni. Originální celopolep válců ve vybraných přesně zacílených lokalitách.

foto plocha
Zákopnická 354/11, 460 14 Liberec
IČ: 25420160 DIČ: CZ25420160
e-mail: info@rengl.cz, www.rengl.cz
telefon – zákaznický servis: 841 601 841

Volná pracovní místa

Děkujeme za Váš zájem o práci ve společnosti RENGL. Prosíme, vyberte si z níže uvedeného seznamu pozici, která vás zajímá a vyplňte krátký osobní dotazník. Následně Vás budeme kontaktovat.

 • Výlep plakátů a strhávání nelegálního výlepu - Jablonec nad Nisou

  Hledáme spolehlivého, zodpovědného a fyzicky zdatného pracovníka pro vylepování plakátů na oficiálních plakátovacích plochách a strhávání nelegálního výlepu v určených lokalitách v Jablonci nad Nisou. Jedná se dlouhodobou brigádu, nikoli o jednorázový přivýdělek.

  ...podrobné informace

 • Výlep plakátů - Plzeň

  Hledáme spolehlivého, zodpovědného a fyzicky zdatného pracovníka pro vylepování plakátů na oficiálních plakátovacích plochách v Plzni. Jedná se dlouhodobou brigádu, nikoli o jednorázový přivýdělek.

  ...podrobné informace

 • Výlep plakátů a strhávání nelegálního výlepu - Ostrava

  Hledáme spolehlivého, zodpovědného a fyzicky zdatného pracovníka pro vylepování plakátů na oficiálních plakátovacích plochách a strhávání černého výlepu v Ostravě. Jedná se dlouhodobou brigádu, nikoli o jednorázový přivýdělek.

  ...podrobné informace

 • Výlep plakátů Praha 13, 5 (Stodůlky, Smíchov)

  Hledáme spolehlivého, zodpovědného a fyzicky zdatného pracovníka pro vylepování plakátů na oficiálních plakátovacích plochách v Praze. Jedná se o dlouhodobou brigádu, nikoli o jednorázový přivýdělek!

  ...podrobné informace

 • Výlep plakátů - Aš

  Hledáme spolehlivého, zodpovědného a fyzicky zdatného pracovníka pro vylepování plakátů na oficiálních plakátovacích plochách v Aši a strhávání černého výlepu. Jedná se dlouhodobou brigádu, nikoli o jednorázový přivýdělek.

  ...podrobné informace

 • Výlep plakátů - Opava

  Hledáme spolehlivého, zodpovědného a fyzicky zdatného pracovníka pro vylepování plakátů na oficiálních plakátovacích plochách a strhávání nelegálního výlepu v určených lokalitách v Opavě. Jedná se o dlouhodobou brigádu, nikoli o jednorázový přivýdělek!

  ...podrobné informace

 • Výlep plakátů - Brno

  Hledáme spolehlivého, zodpovědného a fyzicky zdatného pracovníka pro vylepování plakátů na oficiálních plakátovacích plochách v Brně. Jedná se dlouhodobou brigádu, nikoli o jednorázový přivýdělek.

  ...podrobné informace

 • Výlep plakátů - Havlíčkův Brod

  Hledáme spolehlivého, zodpovědného a fyzicky zdatného pracovníka pro vylepování plakátů na oficiálních plakátovacích plochách v Havlíčkově Brodě. Jedná se dlouhodobou brigádu, nikoli o jednorázový přivýdělek.

  ...podrobné informace

 • Výlep plakátů - Český Těšín

  Hledáme spolehlivého, zodpovědného a fyzicky zdatného pracovníka pro vylepování plakátů na oficiálních plakátovacích plochách v Českém Těšíně. Jedná se dlouhodobou brigádu, nikoli o jednorázový přivýdělek.

  ...podrobné informace

 • Výlep plakátů - Lovosice

  Hledáme spolehlivého, zodpovědného a fyzicky zdatného pracovníka pro vylepování plakátů na oficiálních plakátovacích plochách v Lovosicích Jedná se dlouhodobou brigádu, nikoli o jednorázový přivýdělek.

  ...podrobné informace

Chcete u nás pracovat a nenašli jste pracovní pozici, která Vás zajímá?

Pošlete své kontaktní údaje, zařadíme Vás do evidence zájemců. Stačí vyplnit jednoduchý dotazník.